Naujienos

Aktuali informacija

Naujienos

Spalio 18 d. Vievio gimnazijoje vyko socialinių pedagogų konferencija „Socialinio pedagogo vaidmuo vaiko gyvenime“. Socialiniai pedagogai dalinosi gerąja patirtimi apie savo darbo sėkmes, džiaugsmus ir iškylančias problemas. Apie vaidmenis, kuriuos tenka atlikti socialiniui pedagogui mokykloje: tarpininko, interesų gynėjo, socialinio terapeuto, eksperto, bendros veiklos dalyvio ir dvasinio vadovo.

Dėkojame Vievio gimnazijos socialiniai pedagogei Aistei Apyvalienei už puikų konferencijos organizavimą.

Maloniai visus: mokytojus, mokinius nuo 14 metų, senjorus, visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus, 2018 m. spalio 17 d. 17 val. Elektrėnų kultūros centro salėje kviečiame į nemokamą renginį – susitikimą su žurnalistu, dainininku Marijonu Mikutavičiumi. Svečias diskutuos tema „Gyvenimas be garantijų...“. Renginį organizuoja Elektrėnų sav. Švietimo paslaugų centras kartu su Pilietinių iniciatyvų centru. Renginys nemokamas.

Jei turite klausimų, prašyčiau rašyti el. paštu: ala.spc@elektrenai.lt arba skambinti telefonu: +370 528 39826.

Dalinkitės šia žinia kuo plačiau. Dėkoju.

Iki malonių susitikimų 

2018 m. spalio 8 d. vyko susitikimas su etnomuzikologe, televizijos ir radijo laidų vedėja doc. Zita Kelmickaite. Paskaitos tema „Lietuvos etnografiniuose regionuose gyvenančių žmonių gyvensenos ir charakterių ypatumai”. Į susitikimą atvyko pilna salė klausytojų: mokiniai, mokytojai, senjorai. Viešnią dalyviai išlydėjo garsiais plojimais ir plačiom šypsenom. Iki kitų susitikimų, sekite mūsų naujienas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19