Naujienos

Aktuali informacija

Naujienos

       Jau dvidešimtus metus Lietuvoje vyksta nacionalinė Suaugusiųjų švietimo/mokymosi savaitė. Jos idėją palaiko ir Elektrėnų švietimo paslaugų centras kartu su socialiniais partneriais – suaugusiųjų švietimo teikėjais, kurie atveria savo duris ir kviečia į svečius.

        Gerbiami suaugusieji, atraskite mokymosi džiaugsmą kartu su mumis, aplankykite bent vieną iš šių Jums siūlomų renginių. Iki pasimatymo!

 

Su pagarba

Elektrėnų švietimo paslaugų centro metodininkė Ala Pupininkienė

 

Informacija tėvams ir pedagogams

          2019 m. rugpjūčio mėn. 29 d. Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialistės dalyvavo viešojoje konsultacijoje „Iššūkiai, sprendžiant vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, mokymosi ir bendravimo problemas bendrojo ugdymo mokykloje“. Konsultacijos metu dr. Viktorija Piščalkienė, Kauno kolegijos docentė, pristatė metodinį leidinį „Kaip padėti vaikui, turinčiam autizmo spektro sutrikimų“. Gintarė Šatė, LASUC sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus vedėja, informavo, jog LASUC patalpose nuo šių metų rugsėjo 2 d. duris atveria Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius. Skyrius teiks konsultavimo paslaugas tėvams, pedagogams ir specialistams.

Pridedamas metodinis leidinys ir Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus lankstinukas.

 

 

Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė Laura Baranauskienė ir specialioji pedagogė Gintarė Mačionienė

Suaugusiųjų neformaliojo mokymo programos Elektrėnų savivaldybėje 

 

Išfiltruoti Elektrėnų savivaldybės nuorodas ir kreiptis tiesiogiai į nurodytus teikėjus.

      Skelbiami Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų Elektrėnų savivaldybės 2019 m. biudžeto lėšomis, konkurso rezultatai.

          2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Prie šios iniciatyvos savo veiklomis prisidėjo Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnyba.

       Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su patyčių prevencijos veiklomis aplankė Semeliškių vaikų darželį „Gandriukas“ ir Pylimų vaikų darželį.

            Ypatingas dėmesys buvo skiriamas mažųjų draugystei. Su vaikais kalbėjomės apie draugiškumą, jie vardino mandagaus bendravimo ir deramo elgesio su kitais taisykles, nagrinėjo įvairias gyvenimiškas situacijas.

        Vėliau vyko animacinio filmuko „Didžiausias draugas“ peržiūra. Po peržiūros vaikai dalinosi mintimis, įspūdžiais apie matytą filmuką, jo veikėjus, atskleistas patyčių situacijas. Buvo aptartos vaikų mintys ir užtvirtintos dorovinės vertybės.

            Kalbėti apie draugystę, gerus tarpusavio santykius galima ir reikia nuolatos. 

   

Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnybos

Socialinė pedagogė

Aliona Sasnauskienė