Naujienos

Aktuali informacija

1

Naujienos

       2016 m. rugpjūčio 23 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras organizuoja metodinę dieną įvairių dalykų mokytojų metodinių būrelių pirmininkams/ deleguotiems nariams „Kiek svarbūs skaitymo ir rašymo gebėjimai mokantis visų dalykų?“.

        Renginys vyks Vilniuje, Socialinių mokslų kolegijoje, Kalvarijų g. 137E. Metodinės dienos tikslas – aktualizuoti mokinių skaitymo ir rašymo gebėjimų svarbą ugdymo procese.

          Registruotis galite Ugdymo sode adresu: https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?2512.

       Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti.  Švietimo paslaugų centras organizuoja dalyvių nuvežimą į renginį mokykliniu autobusu.

    Skenuotą kvietimą į metodinę dieną rasite: http://www.upc.smm.lt/naujienos/mdienos/2016-08/pirmininkai/Rastas-kvietimas-i-metodines-dienas.pdf

          Prieš renginį organizatoriai atsiųs priminimą ir papildomą medžiagą.

         Jeigu kiltų klausimų dėl registracijos, kreipkitės į Alę Vilutienę (te. 277 2194 arba el. p. Ale.Vilutiene@upc.smm.lt )

     Kviečiame aplankyti Švietimo paslaugų centre nuostabią Elektrėnų meno mokyklos ankstyvojo ugdymo mokinių keramikos darbų parodą tema „Molio pasaka“. Vaikučius ugdo talentinga dailės ir technologijų vyr. mokytoja Rasa Rakauskienė. Nuoširdžiai dėkojame vaikučiams ir jų mokytojai už darbelių estetiką, kūrybišką bei novatorišką parodą. Paroda bus eksponuojama visą vasarą!

      Dėkojame technologijų mokytojams bei jų ugdomiems mokiniams už kūrybišką darbų parodą. Jūs nuostabūs!

    2016 m. gegužės 20 d. Elektrėnų savivaldybės Švietimo paslaugų centro pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyko socialinių pedagogų gerosios patirties pasidalinimo renginys.

    Renginį organizavo ir vedė Elektrėnų savivaldybės Švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė. Ji savo kolegėm pristatė „Ankstyvosios intervencijos programą“, jos taikymo galimybes Elektrėnų savivaldybėje. Renginio svečiai Aurelija Zacharevičienė, Vilniaus m. psichologinės-pedagoginės tarnybos socialinė pedagogė ir Lilija Dikovič, Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė kalbėjo apie bendravimo ir bendradarbiavimo su tėvais galimybes, vaikų drąsinimą ir savivertės didinimą. 

Konkurso „Dainingiausias pradinukas rezultatai. Sveikiname nugalėtojus ir juos paruošusius mokytojus.