Naujienos

Aktuali informacija

1

Naujienos

      Lapkričio 16-ąją visame pasaulyje minimos Tolerancijos dienos renginius įsitraukė ir Elektrėnų Švietimo paslaugų centro Pedagoginė psichologinė tarnyba. 
     Tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su edukacine valandėle „Panašūs ir skirtingi“ aplankė Semeliškių vaikų darželį „Gandriukas“ ir Pylimų vaikų lopšelį-darželį.

     Vaikai klausėsi pasakojimo apie bitutę Zimbutę. Ji buvo ypatinga: jos dryželiai buvo ne skersai kūnelio, kaip įprasta, bet išilgai. Vėliau aktyviai dalinosi mintimis ir diskutavo. Su vaikais buvo kalbama apie toleranciją, pagarbą, draugystę, bendravimą. Judraus žaidimo „Panašūs ir skirtingi“ metu vaikai mokėsi atpažinti ir suvokti žmonių panašumus ir skirtumus.        

     Veikla prabėgo turiningai ir smagiai. Tikiuosi, kad ši veikla suteikė vaikams naujos patirties, džiugių emocijų, skatino būti dėmesingesniems, atidesniems vieni kitiems ir sustiprino tarpusavio ryšius, kurių šiandien taip reikia kiekvienam.

       

Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos

Socialinė pedagogė

Aliona Sasnauskienė

 

       Jau dvidešimtus metus Lietuvoje vyksta nacionalinė Suaugusiųjų švietimo/mokymosi savaitė. Jos idėją palaiko ir Elektrėnų švietimo paslaugų centras kartu su socialiniais partneriais – suaugusiųjų švietimo teikėjais, kurie atveria savo duris ir kviečia į svečius.

        Gerbiami suaugusieji, atraskite mokymosi džiaugsmą kartu su mumis, aplankykite bent vieną iš šių Jums siūlomų renginių. Iki pasimatymo!

 

Su pagarba

Elektrėnų švietimo paslaugų centro metodininkė Ala Pupininkienė

 

Informacija tėvams ir pedagogams

          2019 m. rugpjūčio mėn. 29 d. Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialistės dalyvavo viešojoje konsultacijoje „Iššūkiai, sprendžiant vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, mokymosi ir bendravimo problemas bendrojo ugdymo mokykloje“. Konsultacijos metu dr. Viktorija Piščalkienė, Kauno kolegijos docentė, pristatė metodinį leidinį „Kaip padėti vaikui, turinčiam autizmo spektro sutrikimų“. Gintarė Šatė, LASUC sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus vedėja, informavo, jog LASUC patalpose nuo šių metų rugsėjo 2 d. duris atveria Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyrius. Skyrius teiks konsultavimo paslaugas tėvams, pedagogams ir specialistams.

Pridedamas metodinis leidinys ir Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus lankstinukas.

 

 

Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos logopedė Laura Baranauskienė ir specialioji pedagogė Gintarė Mačionienė

    Elektrėnų švietimo paslaugų centras nuo 2019 m. rugsėjo iki gruodžio mėnesio Elektrėnų baseine organizuoja nemokamus plaukimo užsiėmimus. Jie vyks kiekvieną antradienį nuo 9.00 val. iki 10.00 val.

     Plaukimas teigiamai veikia judėjimo aparatą, didina sąnarių paslankumą, ramina nervų sistemą, didina medžiagų apykaitą, grūdina.

    Spalio 1 d. 11.30 val. ir gruodžio 3 d. 10.00 val. Elektrėnų švietimo centre vyks nemokamos paskaitos, kurios paskatins dalyvius iš naujo apsvarstyti savo gyvenimo būdą, priminti apie reguliaraus fizinio aktyvumo ir mitybos svarbą bendrai organizmo būklei. Padės suvokti sveikatą, kaip vertybę, mokės įvertinti įgytą patirtį ir numatyti tolesnius veiksmus, nustatys asmeninio augimo sritis ir ieškos galimybių save realizuoti, supras atsakomybę už savo ir kitų sveikatos tausojimą.

     Daugiau informacijos tel. 39826, kreipkitės į centro metodininkę Vidą Kandrotienę.

Suaugusiųjų neformaliojo mokymo programos Elektrėnų savivaldybėje 

 

Išfiltruoti Elektrėnų savivaldybės nuorodas ir kreiptis tiesiogiai į nurodytus teikėjus.