Naujienos

Aktuali informacija

1 2

Naujienos

2017 m. rugsėjo 13 d. Elektrėnų savivaldybės lietuvių kalbos mokytojos, kaip tos darbštuolės bitutės, ėmė ir pirmosios susirinko į metodinį pasitarimą, kuris šiais metais vyko netradicinėje aplinkoje - Kietaviškių pagrindinės mokyklos kraštotyros muziejuje. Lietuvių kalbos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Elvyra Kasperavičienė supažindino su švietimo naujienomis, aptarė, kas šiais mokslo metais svarbu lituanisto darbe, atkreipė dėmesį, jog nuo šių metų rugsėjo visose klasėse pradedama dirbti pagal atnaujintas lietuvių kalbos ir literatūros programas.

Belieka palinkėti visų dalykų mokytojams neišblėstančių idėjų ir begalinio noro siekti užsibrėžtų tikslų! Aukime kartu!

          Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai gali greičiausiai pastebėti skriaudžiamą vaiką ir jam padėti. Kaip mokytojui ar bet kuriam kitam mokyklos darbuotojui, ikimokyklinio ugdymo įstaigos auklėtojui iš vaiko elgesio, kitų požymių atpažinti fizinio, psichologinio, seksualinio smurto formas, nepriežiūrą, kaip reaguoti, įtarus smurto atvejį, – tai konkrečiai aprašyta Švietimo ir mokslo ministerijos kartu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru parengtose rekomendacijose.

       Siekdama, kad daugiau suaugusiųjų turėtų galimybių mokytis, LR Švietimo ir mokslo ministerija skelbia neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų finansavimo konkursą. 

      Paraiškas gali teikti universitetai, kolegijos, asociacijos, viešosios įstaigos, trečiojo amžiaus universitetai, bibliotekos, profesinio mokymo įstaigos. 

         Rinkdamiesi ir teikdami programas konkursui, programų teikėjai turi atsižvelgti į programų turinį, kuris turi būti aktualus ir atitikti konkretaus regiono, rajono ar vietovės gyventojų mokymosi poreikius. 

         Atrenkant programas finansavimui bus atsižvelgiama į mokymosi paslaugos šiuolaikiškumą, aktualumą, pritaikymą prie visuomenės ir darbo rinkos poreikių. 

      Paraiškas programų finansavimo konkursui galima teikti iki 2017 m. rugpjūčio 25 d. adresu Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, Geležinio Vilko g. 12 (4 aukštas, 416 kab.), Vilnius 03163. 

Daugiau informacijos adresu: www.kpmpc.lt

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15