Naujienos

Aktuali informacija

Naujienos

      Elektrėnų Ąžuolyno progimnazijos biologijos mokytoja Kristina Stankevičienė 2020 m. sausio 16 d. pasidalino gerąja patirtimi tema „Grupinio darbo vertinimo kriterijai tiriant vandens kokybės parametrus. Inovacijų pristatymas“. Dalyviai praktiškai atliko tyrimus su tvenkinio vandeniu, gautus rezultatus analizavo ir pristatė renginio pabaigoje.

      Lapkričio 16-ąją visame pasaulyje minimos Tolerancijos dienos renginius įsitraukė ir Elektrėnų Švietimo paslaugų centro Pedagoginė psichologinė tarnyba. 
     Tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su edukacine valandėle „Panašūs ir skirtingi“ aplankė Semeliškių vaikų darželį „Gandriukas“ ir Pylimų vaikų lopšelį-darželį.

     Vaikai klausėsi pasakojimo apie bitutę Zimbutę. Ji buvo ypatinga: jos dryželiai buvo ne skersai kūnelio, kaip įprasta, bet išilgai. Vėliau aktyviai dalinosi mintimis ir diskutavo. Su vaikais buvo kalbama apie toleranciją, pagarbą, draugystę, bendravimą. Judraus žaidimo „Panašūs ir skirtingi“ metu vaikai mokėsi atpažinti ir suvokti žmonių panašumus ir skirtumus.        

     Veikla prabėgo turiningai ir smagiai. Tikiuosi, kad ši veikla suteikė vaikams naujos patirties, džiugių emocijų, skatino būti dėmesingesniems, atidesniems vieni kitiems ir sustiprino tarpusavio ryšius, kurių šiandien taip reikia kiekvienam.

       

Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos

Socialinė pedagogė

Aliona Sasnauskienė

 

       Jau dvidešimtus metus Lietuvoje vyksta nacionalinė Suaugusiųjų švietimo/mokymosi savaitė. Jos idėją palaiko ir Elektrėnų švietimo paslaugų centras kartu su socialiniais partneriais – suaugusiųjų švietimo teikėjais, kurie atveria savo duris ir kviečia į svečius.

        Gerbiami suaugusieji, atraskite mokymosi džiaugsmą kartu su mumis, aplankykite bent vieną iš šių Jums siūlomų renginių. Iki pasimatymo!

 

Su pagarba

Elektrėnų švietimo paslaugų centro metodininkė Ala Pupininkienė