Naujienos

Aktuali informacija

1

Naujienos

    Elektrėnų švietimo paslaugų centras nuo 2019 m. rugsėjo iki gruodžio mėnesio Elektrėnų baseine organizuoja nemokamus plaukimo užsiėmimus. Jie vyks kiekvieną antradienį nuo 9.00 val. iki 10.00 val.

     Plaukimas teigiamai veikia judėjimo aparatą, didina sąnarių paslankumą, ramina nervų sistemą, didina medžiagų apykaitą, grūdina.

    Spalio 1 d. 11.30 val. ir gruodžio 3 d. 10.00 val. Elektrėnų švietimo centre vyks nemokamos paskaitos, kurios paskatins dalyvius iš naujo apsvarstyti savo gyvenimo būdą, priminti apie reguliaraus fizinio aktyvumo ir mitybos svarbą bendrai organizmo būklei. Padės suvokti sveikatą, kaip vertybę, mokės įvertinti įgytą patirtį ir numatyti tolesnius veiksmus, nustatys asmeninio augimo sritis ir ieškos galimybių save realizuoti, supras atsakomybę už savo ir kitų sveikatos tausojimą.

     Daugiau informacijos tel. 39826, kreipkitės į centro metodininkę Vidą Kandrotienę.

Suaugusiųjų neformaliojo mokymo programos Elektrėnų savivaldybėje 

 

Išfiltruoti Elektrėnų savivaldybės nuorodas ir kreiptis tiesiogiai į nurodytus teikėjus.

      Skelbiami Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programų, finansuojamų Elektrėnų savivaldybės 2019 m. biudžeto lėšomis, konkurso rezultatai.

          2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ. Prie šios iniciatyvos savo veiklomis prisidėjo Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnyba.

       Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su patyčių prevencijos veiklomis aplankė Semeliškių vaikų darželį „Gandriukas“ ir Pylimų vaikų darželį.

            Ypatingas dėmesys buvo skiriamas mažųjų draugystei. Su vaikais kalbėjomės apie draugiškumą, jie vardino mandagaus bendravimo ir deramo elgesio su kitais taisykles, nagrinėjo įvairias gyvenimiškas situacijas.

        Vėliau vyko animacinio filmuko „Didžiausias draugas“ peržiūra. Po peržiūros vaikai dalinosi mintimis, įspūdžiais apie matytą filmuką, jo veikėjus, atskleistas patyčių situacijas. Buvo aptartos vaikų mintys ir užtvirtintos dorovinės vertybės.

            Kalbėti apie draugystę, gerus tarpusavio santykius galima ir reikia nuolatos. 

   

Elektrėnų švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnybos

Socialinė pedagogė

Aliona Sasnauskienė