Naujienos

Aktuali informacija

1

Naujienos

 

ŠMM ĮSAKYMAS DĖL ASMENŲ, PRETENDUOJANČIŲ Į VALSTYBĖS FINANSUOJAMAS PIRMOSIOS PAKOPOS IR VIENTISŲJŲ STUDIJŲ VIETAS, MOKYMOSI REZULTATŲ MINIMALIŲ RODIKLIŲ NUSTATYMO: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/c6ec88f00cbe11e8a5fc9d9b3a58917b

      2018 m. Sausio 4 d. Elektrėnų savivaldybės gamtos mokslų mokytojai turėjo galimybę pabuvoti „Thermo Fisher Scientific Baltics“ didžiausioje pasaulio kompanijoje, kuri siūlo produktus ir paslaugas mokslui. Edukacinės programos metu mokytojai susipažino su naujausiais biotechnologijos pasiekimais, mokslinių tyrimų ir gamybos laboratorijomis, biotechnologijų produktų kūrimu.

 

Kviečiame aplankyti Elektrėnų meno mokyklos mokinių keramikos darbų parodą „Kalėdų belaukiant”. Už parodos eksponatus nuoširdžiai dėkojame mokytojai Rasai Rakauskienei.

Informacija tėvams ir pedagogams

Elektrėnų savivaldybės Švietimo paslaugų centro pedagoginės psichologinės tarnybos specialioji pedagogė Gintarė Mačionienė 2017 metų lapkričio 23 dienomis dalyvavo seminare „Autizmo spektro sutrikimai: vaikų raidos ypatumai ir praktiniai ugdymo organizavimo aspektai“ Kauno Prano Daunio ugdymo centre. Seminare buvo pristatomi struktūruoto ugdymo ypatumai bei aplinkos pritaikymas autizmo spektro sutrikimą turintiems vaikams. 

Visi mes esame skirtingi.

Vieni savy nešiojam nerimą, vienatvę, kiti – šilumą ir juoką…

Nenusigręžkime nuo to, kuriam mūsų žemėje gyventi sunkiau.

Apkabinkime, nors aš kitoks, nors aš galvoju kitaip…

Iš manęs nesijuok ir manęs nepeik…

 

Lapkričio 16-ąją į visame pasaulyje minimos Tolerancijos dienos renginius įsitraukė ir Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnyba. 
Tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su edukacine valandėle „Draugų pieva“ aplankė  Semeliškių ir Pylimų vaikų darželių priešmokyklinio ir vyr. ikimokyklinio amžiaus vaikus.