Naujienos

Aktuali informacija

1

Naujienos

Elektrėnų savivaldybės Trečiojo amžiaus universitetas kviečia studijuoti!

 

Nuo 2018 m. spalio mėnesio, jau šeštus metus skaičiuojantis Elektrėnų Trečiojo amžiaus universitetas, Jus, mieli studentai, kviečia vėl studijuoti. Trys studijų kuratorės: Ala Pupininkienė, Vida Kandrotienė ir Vida Pranckevičienė, kviečia Jus studijuoti trijuose universiteto fakultetuose: Kultūros ir menų, Žmogaus socialinės aplinkos, kraštotyros ir turizmo, Sveikos gyvensenos ir dvasinio tobulėjimo. Visą informaciją ir buvusių studijų nuotraukas rasite mūsų svetainėje: http://www.espc.lt/lt/rodyti/elektrenu-tau/

O kas neturi galimybės prisijungti prie svetainės, kviečiame užeiti į Švietimo paslaugų centrą (II aukšte) ir pasiimti studijų fakultetų veiklos planus, registruotis į universiteto veiklas. Į renginius galite registruotis ir nurodytais kuratorių kontaktais. Iki pasimatymo studijose!

2018 m. birželio 6 d. vyko Elektrėnų savivaldybės Švietimo paslaugų centro Pedagoginės psichologinės tarnybos logopedžių Astos Lauciuvienės ir Lauros Baranauskienės organizuoti kalbos ir kalbėjimo sutrikimų turinčių mokinių (vaikų) praktiniai atvejų aptarimai. Renginyje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigų logopedai bei specialieji pedagogai. Jie turėjo galimybę išklausyti L. Baranauskienės skaitomą pranešimą „Skaitymo ir rašymo sutrikimų atpažinimas ankstyvajame ikimokykliniame, priešmokykliniame ir mokykliniame amžiuje“ bei diskutuoti disleksijų ir disgrafijų temomis iš savo darbo patirties. Atvejų aptarimų renginiais siekiama stiprinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, įgyvendinti principą Kolega – kolegai”, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetenciją bei profesinį tobulėjimą, skatinti gerosios patirties sklaidą bei užtikrinti grįžtamąjį ryšį tarp ugdymo įstaigų ir Pedagoginės psichologinės tarnybos. Kiti kalbos ir kalbėjimo sutrikimų turinčių mokinių (vaikų) praktiniai atvejų aptarimai numatomi 2018 m. rudenį.

 

Elektrėnų švietimo paslaugų centro Pedagoginės psichologinės tarnybos

Logopedė Laura Baranauskienė