Naujienos

Aktuali informacija

Naujienos

Maloniai visus: mokytojus, mokinius nuo 14 metų, senjorus, visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus, 2018 m. spalio 17 d. 17 val. Elektrėnų kultūros centro salėje kviečiame į nemokamą renginį – susitikimą su žurnalistu, dainininku Marijonu Mikutavičiumi. Svečias diskutuos tema „Gyvenimas be garantijų...“. Renginį organizuoja Elektrėnų sav. Švietimo paslaugų centras kartu su Pilietinių iniciatyvų centru. Renginys nemokamas.

Jei turite klausimų, prašyčiau rašyti el. paštu: ala.spc@elektrenai.lt arba skambinti telefonu: +370 528 39826.

Dalinkitės šia žinia kuo plačiau. Dėkoju.

Iki malonių susitikimų 

2018 m. spalio 8 d. vyko susitikimas su etnomuzikologe, televizijos ir radijo laidų vedėja doc. Zita Kelmickaite. Paskaitos tema „Lietuvos etnografiniuose regionuose gyvenančių žmonių gyvensenos ir charakterių ypatumai”. Į susitikimą atvyko pilna salė klausytojų: mokiniai, mokytojai, senjorai. Viešnią dalyviai išlydėjo garsiais plojimais ir plačiom šypsenom. Iki kitų susitikimų, sekite mūsų naujienas.

Elektrėnų savivaldybės Trečiojo amžiaus universitetas kviečia studijuoti!

 

Nuo 2018 m. spalio mėnesio, jau šeštus metus skaičiuojantis Elektrėnų Trečiojo amžiaus universitetas, Jus, mieli studentai, kviečia vėl studijuoti. Trys studijų kuratorės: Ala Pupininkienė, Vida Kandrotienė ir Vida Pranckevičienė, kviečia Jus studijuoti trijuose universiteto fakultetuose: Kultūros ir menų, Žmogaus socialinės aplinkos, kraštotyros ir turizmo, Sveikos gyvensenos ir dvasinio tobulėjimo. Visą informaciją ir buvusių studijų nuotraukas rasite mūsų svetainėje: http://www.espc.lt/lt/rodyti/elektrenu-tau/

O kas neturi galimybės prisijungti prie svetainės, kviečiame užeiti į Švietimo paslaugų centrą (II aukšte) ir pasiimti studijų fakultetų veiklos planus, registruotis į universiteto veiklas. Į renginius galite registruotis ir nurodytais kuratorių kontaktais. Iki pasimatymo studijose!