EŠPC_logotipas_neoficialus

Visi mes esame skirtingi.

Vieni savy nešiojam nerimą, vienatvę, kiti – šilumą ir juoką…

Nenusigręžkime nuo to, kuriam mūsų žemėje gyventi sunkiau.

Apkabinkime, nors aš kitoks, nors aš galvoju kitaip…

Iš manęs nesijuok ir manęs nepeik…

 

Lapkričio 16-ąją į visame pasaulyje minimos Tolerancijos dienos renginius įsitraukė ir Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnyba.
Tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su edukacine valandėle „Draugų pieva“ aplankė  Semeliškių ir Pylimų vaikų darželių priešmokyklinio ir vyr. ikimokyklinio amžiaus vaikus. 

Socialinė pedagogė skaitė Rolando Dabruko pasakojimą „Aš kitoks“ apie oranžinį varliuką, su kurio niekas nedraugavo dėl to, kad jis oranžinis. Vaikai, išklausę pasakojimo dalinosi įspūdžiais. Aptarė, jog kiekvienas mes esame skirtingi, tačiau meilės reikia kiekvienam. Atlikdami kūrybinį darbelį „Draugų pieva“, vaikai dalijosi mintimis, diskutavo, kaip jie supranta pakantumą, kantrybę, meilę, kilnų elgesį, švelnumą. Negailėjome vieni kitiems šiltų, gražių žodžių.

Viliuosi, kad ši veikla suteikė vaikams naujos patirties, džiugių emocijų, skatino būti dėmesingesniems, atidesniems vieni kitiems ir sustiprino tarpusavio ryšius, kurių šiandien taip reikia kiekvienam.

   Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnybos

socialinė pedagogė

Aliona Sasnauskienė