EŠPC_logotipas_neoficialus

KVIEČIAME RAŠYTI NACIONALINĮ DIKTANTĄ

 

2020-02-13

 

Nacionalinis diktantas vyks 2020 m. vasario 28 d., penktadienį, 11.00 val. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa) ir internetu. Tradiciškai diktantą bus galima rašyti mokyklose, bibliotekose, savivaldybės salėje. Rašyti diktantą kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai. Tai galima daryti savo patalpose, o darbus viename voke siųsti tiesiai organizatoriams.

Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio.

Nacionalinio diktanto taisyklės:

  • Ant lapo, kuriame rašomas diktantas, privalu užrašyti savo vardą, pavardę, mokyklą (jei esate moksleivis(-ė) ar įmonę (jei dalyvaujate kaip įmonės atstovas(-ė), adresą, telefoną ir el. pašto adresą.
  • Parašę diktantą, dalyviai galės nusifotografuoti savo darbą, kad galėtų sužinoti savo
    rezultatą paskelbus originalų tekstą.
  • Diktanto tekstas bus paskelbtas diktantas.lt bei www.vlkk.lt.
  • Asmenys, dalyvausiantys diktanto finale, apie tai informuojami asmeniškai.
  • Nacionalinio diktanto konkurse negali dalyvauti lituanistai.
  • Dėmesio! Į finalą atrenkami tik geriausi darbai – mokytojų komisija darbus tikrina tik iki 5-6 klaidos, todėl parašius rekomenduojame pasilikti savo teksto kopiją ir savarankiškai pasitikrinti, kaip Jums sekėsi.

 

Visus norinčius Nacionalinį diktantą rašyti Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Rungos g. 5, Elektrėnai) kviečiame registruotis ei. paštu: jurate.mikalauskiene@elektrenai.lt arba telefonu (8 528) 58 069 iki 2020 m. vasario 25 d. 17.00 val.

 

Diktantus organizatoriams siųsti adresu:

Nacionalinio diktanto konkursui
AB „Lietuvos paštas”
J. Jasinskio g. 16
03500 Vilniaus m.

 

Pasiteirauti:

Diktanto koordinatorė Elektrėnų savivaldybėje Jūratė Mikalauskienė, el. p. jurate.mikalauskiene@elektrenai.lt, tel. (8 528) 58 069 arba diktantas@diktantas.lt