Jau vienuoliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks kovo 2 dieną, penktadienį, 11.00 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT Radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa) ir internetu.

Tradiciškai diktantą bus galima rašyti mokyklose, bibliotekose, Elektrėnų savivaldybės tarybos salėje. Rašyti diktantą kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai, jie tai gali daryti savo patalpose. Užsienio lietuvių bendruomenės iš organizatorių gaus diktanto įrašą ir diktantą galės rašyti patogiu laiku – šeštadienį, kovo 3 d.

Dėl raštingiausiojo vardo bus varžomasi keliose kategorijose – raštingiausio moksleivio, suaugusiojo ir užsienio lietuvio. Diktanto tekstas bus paskelbtas kovo 5 dieną svetainėse www.diktantas.lt, DELFI ir www.vlkk.lt (su rašybos ir skyrybos paaiškinimais). Visus norinčius Nacionalinį diktantą rašyti Elektrėnų savivaldybės tarybos salėje (Rungos g. 5, Elektrėnai) kviečiame registruotis el. paštu jurate.mikalauskiene@elektrenai.lt arba telefonu (8 528) 58 069 iki 2018 m. vasario 28 d. 17.00 val.

Diktantus organizatoriams siųsti adresu:

Nacionalinio diktanto konkursui

AB Lietuvos paštas

J. Jasinskio g. 16

03500 Vilnius

 

Pasiteirauti:

diktantas@diktantas.lt