SPC_dideslis_foto

Mokymosi ypatumų centras Labirintas kviečia tėvus, auginančius vaikus su specifiniais mokymosi sutrikimais į NEMOKAMUS mokymus Mokymai vyks kontaktiniu būdu Elektrėnų savivaldybėje 😱.

Dažnai sužinojus, jog vaikui nustatytas vienas ar kitas sutrikimas, kyla daug įvairiausių klausimų, dvejonių ar baimių 😨. Tampa sunku atsirinkti ir parinkti Jums labiausiai tinkančią priemonę ar sprendimą. Šių mokymų metu bus pateikta visa reikalinga informacija vienoje vietoje 🌟! Taip pat mokymų metu, kartu su MYC Labirinto specialiste Kristina Urbutyte nagrinėsime konkrečius atvejus, kurių metu specialistė pasidalins gausybe praktinių patarimų bei rekomendacijų ⚡!

 

MOKYMAI skirti tėvams, auginantiems vaikus su specifiniais mokymosi (skaitymo, rašymo, matematikos) sutrikimais.

TRUKMĖ: 3 akademinės valandos + pertraukos.

REGISTRACIJA BŪTINAdalyvių skaičius ribotas (iki 20 dalyvių) ❗ Pirmiems 20 užsiregistravusiems dalyviams, nurodytu elektroniniu paštu bus patvirtinta registracija bei visa reikalinga informacija apie mokymus.

 

LAUKSIME JŪSŲ:

2022 m. gegužės 7d. 10 val.

Elektrinės g. 8, Elektrėnai (buvusioje Tarybos salėje).

BÅ«tina registracija: https://forms.gle/DZxFjjAFCfVS7KJy5

Elektrėnų savivaldybė 05/07

 

 

Esame dėkingi EEE ir Norvegijos finansiniams mechanizmams padedantiems MYC Labirintui kurti realius pokyčius 🍀! Į tikslą veda SKIRTINGI keliai 🌎!