EŠPC_logotipas_neoficialus

Praūžusioje aštuntojoje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“ šiemet dalyvavo daugiau nei 1200 ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos, savo veiklomis prisidėjo Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centropedagoginė psichologinė tarnyba.

Pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Aliona Sasnauskienė su patyčių prevencijos veiklomis aplankė Semeliškių ir Pylimų vaikų darželius.

Pylimų vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinio ir vyresnio ikimokyklinio amžiaus vaikai dėliojo „Draugystės dėlionę“, kalbėjosi apie draugiškumą, vardino mandagaus bendravimo ir deramo elgesio su kitais taisykles.

Semeliškių vaikų darželyje vyko pokalbis apie vaikų daromus gerus darbelius ir draugiškumą. Savo gerų darbelių rankeles vaikai „apgyvendino“ „Gerų darbų rankučių medyje“.

Kalbėti apie draugystę, gerus tarpusavio santykius galima ir reikia nuolatos. Esu dėkinga vaikams už išsakytus gražius žodžius, už parodytą dėmesį vienas kitam ir atliktus darbelius. Išvykdama kiekvienam vaikui palinkėjau būti draugiškiems, dėmesingiems vienas kitam, atjaučiantiems, palaikantiems…

 

Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro pedagoginė psichologinė tarnybos

Socialinė pedagogė

Aliona Sasnauskienė