Baigėme įgyvendinti emocinės sveikatos stiprinimo programą „Sveikame kūne – sveika siela“!
Elektrėnų trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai 2025 m. kovo–balandžio mėnesiais dalyvavo unikalioje, 32 valandų trukmės programoje, skirtoje emocinei sveikatai stiprinti. Programos metu senjorai įsitraukė į kūrybiškas, terapines ir savijautą gerinančias veiklas …

